Sommermøtet 2014 i sørlandsbris

Vi fylte torget i LIllesand med våre vakre Jaguarer.

Vi fylte torget i Lillesand med våre Jaguarer. Det ser ut til at XK8 er blitt en av klubbens mest populære modeller!

Vi fikk et uforglemmelig sommermøte 13.–15.juni i fantastisk sommervær og i verdens vakreste omgivelser:  • Nydelig hotell • Hele torget reservert for våre Jaguarer i Lillesand lørdag formiddag • Ryddig årsmøte • En munter festmiddag • Morsom natursti og konkurranse • En fabelaktig søndagstur gjennom Sørlandets vakreste idyller til Tvedestrand. Sommermøtet ble organisert av Liv og Henning Lund, Knut Olav og Linn Kvifte, Inger Lise og Eivind Håkedal. Som alltid bidro Sigrid Baden Hansen med system og registrering. Stor takk til sponsorene Kviftebil, BEMA og JLR Norge. Arrangemenetet fikk terningkast syv – les reportasjen i Jaguaren 3–2014.

Jaguarkamerater: Sigfinn Bartz-Johannessen, Jan Rodtwitt og Terjre Gaarud foran Terjes XK120

Jaguarkamerater: Sigfinn Bartz-Johannessen, Jan Rodtwitt og Terje Gaarud foran Terjes vel renommerte XK 120.

 


Redaksjonen
Lenker

Copyright © Norsk Jaguarklubb 2013