Klubbmøte hos Insignia onsdag 27. oktober kl. 18.00

Snart er det to år siden vi sist kunne møtes i klubbens regi hos Insignia. Bildet er fra november 2019, vi ser Mads Dessen og Thomas Øvreseth holde fram beviset for at Insignia er verdensmestere i salg av Jaguar I-PACE. Vi husker godt at den nye, elektriske Jaguar XJ ble framsnakket på møtet den gang – og alle gledet seg. Siden da har Jaguar XJ blitt lagt ned som prosjekt, enda den var bortimot ferdig utviklet for produksjon. Jaguar sier de har helt nye planer om plattformen for nye, elektriske modeller under utvikling. Kanskje vi får vite mer om dette på møtet onsdag 27. oktober? Og så har Insignia selvsagt en rekke fristende modeller stående for salg. Spennene er det i alle fall, og vi gleder oss til å kunne møtes på «gammelmåten» igjen. Hvis du lurer på noe, kontakt Arild Hagen / [email protected] / tel 454 12 356. Alle medlemmer av NJK ønskes velkommen!

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *