Sommermøtet Trondheim 2023

• 120 Jaguarer møttes i Trønderhovedstaden. • Enda flere kom til da vi fylte Trondheim Torg på lørdagen. • Klubbflagget ble heist til tonene av sekkepipe utenfor Britannia Hotel. • En lang kolonne med Jaguarer tok turen rundt Byneset lørdag ettermiddag. • Årets Generalforsamling ble gjennomført, nytt styre valgt. NJK er i framgang. • 200 deltakere fylte Palmehaven på Britannia til festmiddag. Vi feiret med stil … • Litt av en kondisjonstest for deltakerne!

Dette er den forkortede gladmeldingen vi kan komme med etter at klubbens Sommermøte nå er blitt god historie. Takk til alle dere i Trondheim som gjorde dette mulig. Vi lar noen bilder si litt om stemningen, mer kan du lese i Jaguaren 3-2023 som nå er på vei ut til medlemmene. Ta også en titt på en video som er laget av våre lokale ressurspersoner i Trondheim, klikk HER!

Tekst og foto © Åsmund Lindal

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *