Nord-Norge Treff likevel?

Nord-Norge Treffet var planlagt arrangert i Tromsø 21.–23. august. Da koronapandemien var et faktum i midten av mars, tok klubbens styre beslutningen om å legge all planlagt aktivitet på is. Men det er et stykke fram til slutten av august, og det er håp om at situasjonen kan normalisere seg innen den tid. Derfor har vi nå «lagt oss på været» som det heter nordpå, og «står han av».

Vi ber alle medlemmer om å følge med her på klubbens nettside. Kan hende vil vi invitere til treff nordpå likevel. Ragnar Kjeldsen (til høyre nærmest flagget) er kontaktperson i Tromsø. Her er han sammen med Oddgeir Pettersen på kaia i Tromsø da NJK-flagget ble levert med den gode, gamle hurtigruta MS Lofoten. Det ble da overlevert av førstestyrmann Simen Sevaldsen – etter at det ble bragt ombord fra treffet i Lofoten / Stamsund sist høst.

Hvis du har spørsmål om hvordan det går med treffet i Tromsø, kan du henvende deg til Ragnar: rakjelds@online.no, tlf. 47240545

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *