NJK-stand på Norges Varemesse Lillestrøm 29. – 31. okt: Bli med!

Vi markerer E-typens 60 år med utstilling av medlemsbiler, både serie 1, 2 og 3. Vi har nytt utstillingsmateriell og ønsker at flere medlemmer stiller opp for å presentere klubben på stand. Bildet viser noen av klubbens representanter i 2019. Motorshowet er nå omsider i gang igjen etter covid-perioden, og er en god arena for klubben til å verve nye medlemmer + «vekke til live» gamle venner som på en eller annen måte har droppet ut av klubbmedlemskapet. Motorshowet er også en stor opplevelse i seg selv, med utrolig mye fint og rart å se på. Her kan du også gjøre gode kjøp av ting du trenger til din bilhobby, eller knytte kontakter med leverandører og entusiaster i mange miljøer. Det er også alltid hyggelig på NJK-standen, der medlemmer kan utveksle mye nytt (og gammelt) innimellom alle samtalene med de besøkende.

Til deg som har lyst til å være med på standen: Kontakt Stephen Bråthen, tlf 95 06 63 96 / [email protected]

Fra klubbstanden i 2019, som vi fikk veldig god respons på.
Sjelden katt: Jaguar XJ220. Den tilhørte ikke noen i klubben, men den var likevel et unikt bidrag til showet.

 

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *