JULEBORD AVLYST – beskjed om årsmøte kommer på E-post

Kjære klubbvenner – Dessverre rammer corona- pandemien oss på nytt ved at vårt vertskap for årets julebord stenger ned for resten av året. Smittevernrestriksjonene er blitt så strenge i de fleste sentrale kommuner at arrangementet vanskelig lar seg gjennomføre andre steder. Vi ønsker heller ikke å utsette våre medlemmer for smitterisiko, og avlyser derfor årets julebord. • Innbetaling for julebord og evt. overnatting vil bli refundert. Vennligst send meg et svar på e-post med ditt kontonummer, så vil vi tilbakebetale i løpet av noen dager.

Årets generalforsamling
vil bli gjennomført som en nettbasert løsning i løpet av uke 48. Nærmere informasjon kommer på e-post til samtlige medlemmer og her på klubbens nettside. For ordens skyld tar vi innkalling med dagsorden stå igjen her på nett.

Vi beklager at det ble slik denne gangen, vi får komme sterkere tilbake med mange trivelige klubbarrangementer når det blir enklere tider igjen.

Hilsen fra styret i Norsk Jaguar Klubb v/ Øyvind Østeig

 

 

 

 

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *