Aktiviteter sommer og høst i Osloregionen

• Lørdag 6. august: Tur til Trysil Prestegård med mulighet for velsignelse av biler og evt en matbit, også mulighet for om- visning på et mikrobryggeri med ølsmaking, middag og overnatting til søndag på Trysil hotell. Invitasjon med påmelding sendes alle klubbens medlemmer på e-post.

• Lørdag 20. august: Høstgrill hos familien Sæle på Jessheim. En uformell samling for alle som vil. Grillen er varm fra kl. 15.00.  Gi beskjed til Vidar Sæle på tlf 913 56 992 – da får du også adressen!

• Onsdag 31. august: Vi drar til Nord-Norge. Felles avreise for de som vil kjøre sammen til Nord-Norge Treffet i Bodø som arrangeres 2– 4. september. Overnatting i Steinkjer før Bodø. Vil du reserve overnatting og være med på fellesturen, kontakt Arild Hagen: arild.ha@hotmail.com / tlf 454 12 356

• Lørdag 10. september: Møte ikke bestemt. Info kommer her på NJKs nettside.

• Onsdag 12. oktober: Høstmøte hos Insignia kl. 18.00.

• Onsdag 10. november: Vi møtes på Tyrigrava, mer info senere.

• Lørdag 26. november: Vi planlegger julebord på Olavsgård. Mer info senere.

Hyggelig tradisjon: Grill og samvær hos familien Sæle på Jessheim.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert.