Klubbens aktiviteter 2018

Terminliste for Norsk Jaguar Klubbs medlemmer

KS-Auto_7011Onsdag 14.02 kl 18.00: Bedriftsbesøk hos KS Auto

Et nytt kompetansesenter innen karosseriarbeid, lakkering og rustbehandling åpner sine dører for oss. Per Steinar Fougli (bildet) ønsker oss velkommen. Les omtale i Jaguaren 5–2017 (kommer ca. 18–20. desember). Adresse: Østre Aker vei 243, 0976 Oslo. Hvor er det? Sjekk HER!

 

Godt oppmøte og enda bedre stemning hos Jørgen på Sandbverg Auto.

Onsdag 14.03 kl. 18.00: Bedriftsbesøk hos Sandberg Auto

Åpent hus hos Sandberg i Løxaveien 5, 1351 Rud. Ekte verkstedstemning med herlig duft av spillolje, CRC, viftereimer og bremsevæske. Jørgen er som vanlig åpen for rare spørsmål og all slags bilprat. Her blir det fullt, vær tidlig ute. Lett å kjøre – sjekk HER!

bilpleieOnsdag 11.04: Medlemsmøte på Frysja kl. 19.00

Sannsynlig tema: Bilpleie. Mer informasjon etterhvert når vi får på plass noen som har nye hemmeligheter å avdekke for oss. For alle vil vel ha den blankeste bilen? Følg med!.

Mange hadde gleden av å vise fram sine lekre Jaguarer 1. mai.

Tirsdag 1. mai kl. 11.00: Vårmønstring på Holmen Fjordhotell

Vårens vakreste eventyr, årets største showdag for alle de Jaguarene som ruller i Norge. Program vil bli annonsert i Jaguaren og her på vår hjemmeside når detaljene blir klare. Men kryss av i kalenderen allerede!

 

sommermøtet-2018Sommermøte og 40-års jubileum på Soria Moria i Oslo 25–27. mai

Påmeldingsskjema og program blir sendt ut med Jaguaren 1–2018. Merk periode for påmelding i annonsen!

 

 

Klubbkvelder hos Sandberg Auto

Verksmester Jørgen Sandberg gir faglig bistand til mindre reparasjoner etc. Datoer: 10. april, 8. mai, 19. juni. • Alle klubbkvelder starter kl 18.00. • Påmelding til Andreas Grythe på tlf 414 28 298 / andreasgrythe@gmail.com

Pyntegjenstand med klubblogo for biltypen som aldri stopper.

Pyntegjenstand med klubblogo.

Landeveisvester med NJK-logo til salgs

Nå vet selvfølgelig alle at Jaguarer aldri stopper når det passer minst, for eksempel langs landeveien. Men hvis du stopper for en haiker, og han presenterer seg: “Hello, my name is Murphy”. Hva gjør du da? Det er et krav at man skal ha en selvlysende vest klar i bilen, så hvorfor ikke la den stå i stil med det du kjører rundt i? Vi har et begrenset restopplag som kan bestilles hos formannen for kr 200,–. Da følger det også med en hendig liten hanskeromspose som vesten kan pakkes inn i. Kontakt Helge Wiik på tlf 905 79 308 / helgejw@online.no

Ny, offisiell Facebook-side for Norsk Jaguar Klubb

facebook-liten_logoTorkild Fossli melder at det nå er opprettet en side for utveksling av info etc. Dit kommer man ved å skrive NORSK JAGUARKLUBB i søkefeltet. Eller du kan klikke denne lenken: https://www.facebook.com/#!/groups/462312517284302/

 

 


Redaksjonen
Lenker

Copyright © Norsk Jaguarklubb 2013